Menu
Sepetim

Hakkımızda

1993 Yılında kurulmuş olan Özdemir Holding’in bayan girişimcileri desteklemesi üzerine, bünyesinde bulunan markalara eklediği dördüncü markası olarak 2021 yılında Anadolu Hisarı’nda By Derm Beauty adı ile kozmetik sektöründe hizmete başlamış bulunmaktayız.


Heyecan ve tutkuyla çıktığımız bu yolda “Kozmetik” yani “canlı tutmak ve güzelleştirmek” ilkesini amaç edinerek her zaman özel hissetmeniz ve her yaşta ipeksi ciltlere sahip olabilmeniz için Türkiye’nin her bölgesine ulaşmayı, tüm yaş gruplarına hitap etmeyi hedeflemekteyiz.


Dermatolojik olarak test edilmiş olan farklı konseptlerde tasarladığımız, zengin içerikli cilt bakım ürünlerimizi, güvenilir, doğal, üstün nitelikli olarak üretmekteyiz.

     

Canlı, parlak, sağlıklı, pürüzsüz ve yenilenmiş, güzel bir cilt için yurt dışından getirdiğimiz Bakuchiol ham maddesi ile ürünlerimizin içeriklerini daha zengin ve daha doğal hale getirerek rutin cilt bakımlarınızın vazgeçilmezi olmayı amaçlamaktayız.

     

Bakuchiol ham maddemizin özelliklerinden bahsedecek olursak ;

Bakuchiol babchi bitkisinden elde edilen bir antioksidandır. İçeriğinde doğal retinol ve A vitamini bulundurmaktadır. Ayrıca Hindistan’da ve Çin’de geleneksel tıpta uzun süredir kullanılmaktadır.

     

Bakuchiol cilt hücrelerinin kolajen üretimini tetikleyerek cilt sağlığını iyileştirmekte ve yaşlanma karşıtı özellik göstermektedir. Aynı zamanda anti-inflamatuar özelliklerinin yanı sıra anti akne özelliği ile de fayda sağlamaktadır.


Bakuchiol cilt tonunu eşitlemekte, ince çizgilerin görünümünü azaltmaktadır, kuruluğa ya da tahrişe neden olmamakla birlikte hücre yenilenmesini hızlandırmaktadır. Tüm ciltler için uygun olup cildin pürüzsüzleşmesine ve iyileşmesine yardımcı olmaktadır.


By Derm Beauty Cilt Bakım ürünlerini güvenle ve her yaşta kullanabilirsiniz.

       

Cildinize By Derm Beauty ile bakın, her yaşta güzel kalın….                                                                                              


By Derm Beauty ile Özelsin, Sen Her Yaşta Güzelsin..

By Derm Beauty, size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.